fbpx

Intensywne warsztaty nawigacyjne

Zapraszamy na intensywne, dwudniowe warsztaty nawigacji. Szkolenie realizujemy według autorskiego programu Akademii Żeglowania opartego nie tylko na najbardziej aktualnej wiedzy teoretycznej w tym zakresie, ale przede wszystkim na naszych doświadczeniach. W ramach zajęć omówimy szereg zagadnień związanych z nawigacją terestryczną, zliczeniową i pilotową. Wyznaczymy kursy, pozycje i namiary. Zadbamy o prawidłowe wyliczenie i wykreślenie ich na mapie, uwzględniając prądy i pływy.
Będziemy tak intensywnie ćwiczyć aż stanie się to dla każdego zrozumiałe i proste!

Terminy:
14-15.03.2020 (brak miejsc)
nowe terminy wkrótce

Cena: 370 zł

Cena promocyjna: 320 zł dla:
- członków Yacht Klubu Polski Gdynia,
- absolwentów lub osób, które zapisały się na dowolny nadchodzący kurs lub rejs w Akademii Żeglowania.

Godziny zajęć:
- sobota: 10:00-18:00
- niedziela: 10:00-18:00

Po warsztatach nawigacyjnych stanie się dla was prostsze żeglowanie i nawigowanie w okolicy portów podstawowych i dołączonych. To wszystko okrasimy elementami nawigacji elektronicznej – w takim zakresie, w jakim jest to niezbędne. Pokażemy Wam, jak radzić sobie w przypadku blackoutu (brak prądu) na jachcie. Nauczymy się wypełniać dziennik jachtowy i pokażemy dlaczego może on nam w różnych sytuacjach uratować życie. Tego wszystkiego będziemy się uczyć w oparciu o locje, almanachy, tablice pływów, namierniki, kompasy, przenośniki, plotery i inne przyrządy oraz urządzenia niezbędne do sprawnej i skutecznej nawigacji.
Szkolenie prowadzą nasi najbardziej doświadczeni wykładowcy i instruktorzy, tak więc całość wiedzy, poza bardzo dużą ilością ćwiczeń, będzie okraszona konkretnymi przypadkami i rozwiązaniami zastosowanymi w praktyce.

Warsztaty nawigacyjne przeznaczone są zarówno dla osób, które miały już styczność z nawigacją, ale chciałyby przypomnieć sobie i ugruntować wiedzę na ten temat, jak też dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę lub posiadają wiedzę i umiejętności na poziomie żeglarza jachtowego a chciałyby przystąpić do egzaminu na stopień jachtowego sternika morskiego.

Po naszych warsztatach nawigacji będziecie gotowi:
- pełnić funkcję oficera wachtowego podczas rejsu jachtem żaglowym i motorowym na różnych akwenach,
- pełnić funkcję nawigatora podczas rejsów i regat,
- pełnić funkcję kapitana, jeśli zamierzacie samodzielnie prowadzić rejsy.


FORMULARZ ZGŁOSZENIA

  Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności Akademii Żeglowania. POLITYKA PRYWATNOŚCI

  *pole wymagane

  REZERWACJA - KROK PO KROKU

  1. W celu rezerwacji miejsca wypełnij formularz zgłoszenia obok.
  2. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie niezwłocznie, ale rezerwujemy sobie możliwość udzielenia odpowiedzi w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.
  3. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia udziału w wybranych warsztatach wraz z informacją o płatności.
  4. Opłatę za warsztaty należy uregulować w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany w otrzymanym potwierdzeniu zgłoszenia.
  5. Po zaksięgowaniu płatności na rachunku bankowym zarezerwujemy miejsce we wskazanym terminie.
  6. Przed rozpoczęciem warsztatów prześlemy wiadomość z informacjami organizacyjnymi.